Basın-Yayın Faaliyetleri

  16– 18 Nisan 2015 tarihleri arasında Yunanistan’ın başkenti Atina şehrinde gerçekleşen, EUROMİL 111. nci Presidium toplantısına Türkiye Asker Sendikası Genel Başkanı Sayın Ahmet ZENGİN Sayın Esen ÖMÜRLÜ Başkanlığındaki altı kişilik  heyetle katılmışlardır. Konferansta konuşma yapan Türkiye Asker Sendikası Genel Başkanı Sayın Ahmet ZENGİN, Euromil in siyasi bir kuruluş olmadığını, söylemiştir. Toplantı süresince katılımcı ülkeler ile görüşmelerde bulunulmuştur. Türkiye’de yaşanan Assubay intiharları, ekonomik ve sosyal haklarımızın yakında Avrupa parlamentosunda dile getirileceği ve bir rapor halinde sunulacak olması bu toplantıdaki çalışma ve görüşmelerin başarısıdır. Türkiye Cumhuriyeti Atina Büy
    Türkiye Assubay Sendikası TAS-SEN)’nın European Organisation of Military Associations. (EUROMİL)’a (Avrupa Asker Organizasyonları Örgütü)'ne kabul edilişinin yankıları sürüyor.   Güney Kıbrıs Başkanı toplantıyı terk ederek protesto etti. Diğer ülke temsilcileri bu tutumu kınayarak ve tek tek gelerek Türk ekibini tebrik ettiler.
KKTC Güvenlik Kuvvetleri Emekli Astsubaylar Derneği, Avrupa Asker Organizasyonu’na (EUROMİL) katılan Türkiye Astsubaylar Sendikası’nın (TAS-SEN) üyeliğine kabul edildi. KKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Esen Ömürlü’nün yazılı açıklamasına göre, Avrupa Asker Organizasyonu’na katılan Türkiye Astsubaylar Sendikası’nın Ankara’da yaptığı genişletilmiş yönetim kurulu toplantısında derneği oy birliğiyle üyeliğine kabul etti. Ömürlü, Rum ve Yunan temsilcilerin, KKTC’yi ve Kıbrıs Türk halkını yok sayan tutumlarına rağmen derneğin, Avrupa Asker Organizasyon’unda temsil hakkı kazandığını söyledi. KKTC bayrağının teslim edildiği Türkiye Astsubaylar Sendikası Genel Başkan
Turkish English French German
KKTC Güvenlik Kuvvetleri Emekli Astsubaylar Derneği, Avrupa Asker Organizasyonu’na (EUROMİL) katılan Türkiye Astsubaylar Sendikası’nın (TAS-SEN) üyeliğine kabul edildi.

Avrupa Asker Organizasyonu

Kategori: Uncategorised
26 Nisan 2015 tarihinde yayınlandı.
Administrator tarafından yazıldı. Gösterim: 15210

 

 

Türkiye Assubay Sendikası TAS-SEN)’nın European Organisation of Military Associations. (EUROMİL)’a (Avrupa Asker Organizasyonları Örgütü)'ne kabul edilişinin yankıları sürüyor.

 

Güney Kıbrıs Başkanı toplantıyı terk ederek protesto etti. Diğer ülke temsilcileri bu tutumu kınayarak ve tek tek gelerek Türk ekibini tebrik ettiler.

Devamını okuAvrupa Asker...
 

Hakkımızda

Kategori: Uncategorised
25 Nisan 2015 tarihinde yayınlandı.
Administrator tarafından yazıldı. Gösterim: 5480

 

 

Yönetim Kurulu

Kategori: Uncategorised
25 Nisan 2015 tarihinde yayınlandı.
Administrator tarafından yazıldı. Gösterim: 4583

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ  VE GÖREVLERİ                                        

Başkan    Esen ÖMÜRLÜ                    

Bşk.Yrd.  İbrahım ARAP                     

Gnl Sek.  Kasım ULUÇAYLI              

Gnl Muh. Halil G.HOCA

Bs.Hlk.İlş.Salih KOCADAL                 

M.Gün.K.Mehmet GÜLALİ                 

Sos.İşl.S.  Hamza ULUDAĞ                

Faal Üye  Aziz CANDAĞ                    

Faal Üye  Tamer ÖNER

Faal Üye  Mehmet TÜMKAN 

DENETLEME KURULU

Başkan       Halil ERSALICI   

Üye Sezer  AKSEL 

Üye Erdoğan OĞUZ

ONUR ve DİSİPLİN KURULU

Başkan    Cahit BOZATLI

Üye Mustafa EKİNCİ

Üye Erdoğan VOLKAN

           

 Dernek başkanı Esen Ömürlü kısa özgeçmişi;

 24 Eylül 1960 Baf doğumlu olup 32 yıllık evli ve üç kız çocuk babasıyım. 1978-79 yılında Haydarpaşa Ticaret Lisesinden mezun oldum. 3 Eylül 1979 yılında Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığında Astsubay adayı olarak Gülseren Kışlasında (Er Eğitim Taburu şimdiki 4.Alay K’lığı) Altı aylık eğitim kursundan sonra 28 Şubat 1980 tarihinden itibaren Astsubay olarak 1/3 yiyecek mal sorumlusu görevinde çalışmaya başladım. Levazım Birliğinde çeşitli kademelerde görev yapıp fiili hizmet yılım olan 15 yılı doldurduktan sonra emekliye ayrıldım.Sırası ile Kıbrıs Gazetesinde Güvenlik Amirliği, Ercantan Şirketler Grubunda Müdürlük ve Şu anda Özel Güvenlik Sistemleri Şirketinde Halkla İlişkiler ve Satın Alma Müdürü olarak çalışmaktayım.

Emir ve Tensiplerinize arz ederim.          
 

Duyurular

Kategori: Uncategorised
25 Nisan 2015 tarihinde yayınlandı.
Administrator tarafından yazıldı. Gösterim: 2442
 

Sayfa 1 / 5

Turkish English French German